ul. Widawska 5, 01-494 Warszawa, E-mail: biuro@transpool.pl

Dla wielu osób zmiana miejsca zamieszkania oznacza stres związany z przewozem całego dobytku. Nie musi tak jednak być! Profesjonalne usługi transportowe są nieocenioną pomocą przy przeprowadzkach. Aby cały proces przebiegał sprawnie należy wybrać odpowiednią firmę i pamiętać o zachowaniu kilku prostych zasad. Przedstawiamy praktyczne porady, które przydadzą się każdemu, kto szuka sprawnego sposobu na sprawne i bezpieczne przewiezienie mebli i innych cennych przedmiotów.

Jak poznać odpowiedzialnego przewoźnika?

Przede wszystkim – sprawdź flotę, którą dysponuje firma. Pojazdy muszą mieć dużą przestrzeń ładunkową. Samochody koniecznie muszą być wyposażone w materiały zabezpieczające, które zapewniają, że Twój dobytek dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie. Nasza firma, która obsługuje przeprowadzki w Warszawie oraz innych miastach Polski, stawia sobie za priorytet dbałość o przewożony ładunek. Wszystkie auta wyposażone są w pasy mocujące, gąbki, przekładki tekturowe. Na życzenie klienta zapewniamy też materiały pakowe. Nasza ekipa korzysta z wózków transportowych.

Jak zabezpieczyć meble i inne przedmioty?

Aby ułatwić sobie pracę, wyposażenie mieszkania można podzielić na przedmioty newralgiczne, które wymagają specjalnej ochrony, i takie, którym nie grożą uszkodzenia mechaniczne. Do pierwszej grupy zaliczamy m.in. elektronikę, szkło, porcelanę, ceramikę, instrumenty muzyczne. Te rzeczy należy dokładnie owinąć papierem i folią bąbelkową, uważnie spakować w osobne pudła, które warto podpisać lub w inny sposób zaznaczyć, że trzeba je obsługiwać wyjątkowo delikatnie. Druga grupa to m.in. ubrania, książki, tekstylia, jedzenie. Te przedmioty wystarczy zapakować w pudła lub worki. Transport podczas przeprowadzki jest bezpieczny, gdy zaangażowana ekipa odpowiednio obnosi się z ładunkiem.

Jak długo zajmuje transport?

Zachęcamy do zaplanowania całego procesu. Rzeczy można zacząć pakować już na kilka dni przed samą przeprowadzką. Sprawne usługi transportowe pozwolą na błyskawiczne załadowanie wszystkiego do pojazdu i sprawne dostarczenie dobytku do celu.

Kategorie: Blog

Call Now Button