ul. Widawska 5, 01-494 Warszawa, E-mail: biuro@transpool.pl

Szukasz sposobu na tani i szybki przewóz mebli i wyposażenia w Warszawie? Skorzystaj z oferty firmy Transpool! 

Wykonujemy przewozy mienia dla Klientów indywidualnych oraz firm nie tylko w stolicy. Do współpracy zachęcamy Klientów z różnych stron Polski, oferując tanie przeprowadzki krajowe.

Doskonale rozumiemy, że przeprowadzka, niezależnie od tego czy osoby prywatnej do nowego domu czy firmy do nowej siedziby, to ogromne wyzwanie logistyczne. Wymaga odpowiednio pojemnego pojazdu do transportu, jest męcząca i czasochłonna. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, takich jak nasza firma przewozowa Transpool z Warszawy.

Usługi przewozowe, którym warto zaufać!

Jesteśmy przekonani, że wysoki standard wykonywania powierzonych nam zadań pozwoli na zorganizowanie sprawnego przeniesienia wszystkich przedmiotów i mebli z mieszkania czy biura. Usługi przeprowadzkowe świadczy doświadczona ekipa, dlatego doskonale wiemy, jak zabezpieczyć meble i inne elementy wyposażenia przed uszkodzeniami czy przemieszczaniem się w trakcie transportu.

Powierzając nam swoje rzeczy nie musisz martwić się o ich bezpieczeństwo. Każdy transportowany przedmiot jest zabezpieczany na czas transportu, dzięki czemu mamy pewność, że wszystko przebiegnie bezpiecznie.

Flota pojazdów dostosowana do różnorodnych potrzeb

Chcąc realizować usługi dostosowane do potrzeb naszych klientów, zadbaliśmy o skompletowanie floty pojazdów transportowych. Każde auto jest w pełni sprawne i nowoczesne, dzięki czemu jest niezawodne i pozwala nam na terminową, sprawną realizację wszystkich zleceń. Poszczególne pojazdy różnią się między sobą kubaturą, dlatego możemy dostosować wybór pojazdu do potrzeb konkretnego zlecenia.

Firma przeprowadzkowa – oferta skierowana do osób prywatnych i przedsiębiorstw

Zależy nam na tym, by świadczyć kompleksowe usługi, dostosowane do różnorodnych potrzeb naszych klientów. Właśnie dlatego działamy jako taxi bagażowe, zajmujemy się transportem pojedynczych mebli, jak i świadczymy pomoc przy przeprowadzkach firm lub osób prywatnych.

Właśnie dlatego, niezależnie od tego czy zmieniasz mieszkanie, chcesz przenieść swoją firmę do innej siedziby, czy zakupiłeś wysokogabarytowe sprzęty i nie masz jak ich przetransportować, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego my?

W swojej pracy stawiamy na pełnię profesjonalizmu. Gwarantujemy satysfakcję, a także pomoc w sprawnej organizacji od momentu zapakowania, aż po dostarczenie przedmiotów pod wskazany adres. Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści, którzy realizują usługi z sprawnie, a przy tym należytą ostrożnością. Dzięki temu realizacja powierzonych nam zadań przebiega szybko oraz bezproblemowo. Swoją ofertę zaprojektowaliśmy tak, by była możliwie elastyczna, dlatego niezależnie od swoich potrzeb skontaktuj się z nami.

Call Now Button