ul. Widawska 5, 01-494 Warszawa, E-mail: biuro@transpool.pl

Przewóz całego sprzętu niezbędnego do zorganizowania imprezy plenerowej może okazać się niesamowicie trudnym zadaniem, jeżeli robimy to na własną rękę. Aby cały transport wyposażenia na koncerty przebiegł szybko, sprawnie i bez niespodziewanych kosztów, lepiej zlecić więc go profesjonalistom. A lepszych fachowców od obsługi technicznej festiwali niż Transpool nie znajdziesz w całym kraju – możemy się poszczycić ogromnym doświadczeniem w zakresie montażu i demontażu elementów scenografii. Braliśmy udział w organizacji m.in. takich wydarzeń jak Orange Warsaw Festival, Fashion Week Poland, Open’er Gdynia czy Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Pracowaliśmy też przy występach największych gwiazd: Metallica, Depeche Mode, AC/DC i Lenny Kravitz, więc możesz założyć, że bardzo dobrze znamy się na swojej robocie. Gwarantujemy, że jakość naszych usług spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Profesjonalny transport wyposażenia na eventy

Każde zlecenie realizujemy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i staranności. Dzięki nowoczesnej flocie samochodowej bez jakiegokolwiek problemu przewieziemy we wskazane miejsce potrzebny Ci sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, elementy stoisk gastronomicznych oraz wszelkiego rodzaju dekoracje. Kompleksowa obsługa techniczna eventów to coś, co zdecydowanie wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji – chętnie przeprowadzimy dla naszych Klientów np. montaż i demontaż stref barowych i meblowych zgodnie z indywidualną specyfikacją.

Z łatwością poradzimy sobie też z transportem wyposażenia na koncerty i inne eventy, które wymagać będzie zastosowania szczególnych zabezpieczeń. Jeżeli więc potrzebni Ci fachowcy od zadań specjalnych, wliczając w to przewóz telebimów, Transpool to zawsze właściwy adres!

Obsługa techniczna w doskonałej cenie

Do każdego Klienta chcącego skorzystać z naszych usług w zakresie transportu wyposażenia na eventy lub montażu scenografii podchodzimy w pełni indywidualnie. Wystarczy się z nami skontaktować, a chętnie przygotujemy przejrzystą wycenę. Już wkrótce przekonasz się, że zapewniamy obsługę techniczną koncertów na naprawdę bezkonkurencyjnych warunkach.

Masz pytania odnośnie do naszej oferty? Potrzebujesz porady w kwestii transportu wyposażenia na koncerty, festiwale i innego rodzaju eventy plenerowe? Zadzwoń do nas, fachowcy z firmy Transpool są do Twojej dyspozycji!

Call Now Button