ul. Widawska 5, 01-494 Warszawa, E-mail: biuro@transpool.pl

Niemal każdy z nas musi się raz na jakiś czas zmierzyć z przeprowadzką, koniecznością przewozu mebli i innych przedmiotów wielkogabarytowych, zorganizowaniem przewozu na lotnisko z dużym bagażem. Dlatego tak potrzebne są usługi transportowe. Niektórzy próbują wykorzystać do wykonania tych zadań swój samochód osobowy. Wiąże się to jednak z dużym ryzykiem, zarówno dla przewożonych przedmiotów, jak i samego auta: istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że rzeczy w środku małego samochodu ulegną uszkodzeniom mechanicznym. Również wnętrze samochodu może ulec wytarciu i innym zniszczeniom.

Zatrudnienie profesjonalistów gwarantuje, że przedmioty będą bezpieczne i dotrą do celu w nienaruszonym stanie. Dzięki nam można też oszczędzić cenny czas: przeprowadzka nie musi trwać w nieskończoność. Nasze samochody mają dużą pojemność, więc jesteśmy w stanie przetransportować cały ładunek nawet za jednym razem.

Na czym polega nasza praca?

Świadczymy usługi na terenie Warszawy i całej Polski. Nie ograniczamy się do prowadzenia samochodów. Przed kursem starannie zabezpieczamy wszystkie przedmioty. Przewożenie mebli i innych wielkogabarytowych rzeczy musi odbywać się w odpowiednich warunkach. To samo dotyczy małych, delikatnych elementów. Mamy doświadczenie w obchodzeniu się z szkłem, porcelaną i innymi newralgicznymi materiałami, więc klienci mogą być spokojni, że nie zostaną zbite ani uszkodzone. Nie trzeba też martwić się o dźwiganie ciężkich mebli – zrobimy to sami, szybko i sprawnie.

Przeprowadzki, transport mebli czy dowóz na lotnisko?

Pomagamy klientom nie tylko podczas przeprowadzek i przewożeniu mebli. Wiele osób zleca nam transport na lotnisko, żeby nie martwić się o dźwiganie ciężkich bagażów. Obsługujemy też eventy w Warszawie i w całym kraju. Zajmujemy się nie tylko wożeniem sprzętu, ale również zabudową stoisk targowych, montażem stref barowych i meblowych. Możemy pochwalić się szerokim zakresem realizacji, m.in. na festiwalach Open’er w Gdyni i Off Festival w Katowicach.

Kategorie: Blog

Call Now Button