ul. Widawska 5, 01-494 Warszawa, E-mail: biuro@transpool.pl

Chociaż przeprowadzka lub zakup mebli powinny kojarzyć się nam z czymś przyjemnym, wiele osób reaguje niechęcią. Wszystko dlatego, że zamiast cieszyć się zmianami zachodzącymi w ich życiu, zastanawiają się nad tym jak trudno będzie przetransportować mebel lub cały komplet w miejsce docelowe. Chociaż takie podejście może wydawać się przykre oraz krótkowzroczne, w końcu najważniejsze jest to, jak będziemy korzystać z mebla przez wiele lat, dla wielu osób transport wysokogabarytowych produktów stanowi ogromny problem. Całe szczęście nie jest to sytuacja bez wyjścia! Wystarczy skorzystać z usług firmy Transpool, zapewniającej tanie przeprowadzki na terenie Warszawy oraz w jej okolicach! Nasza firma zapewni tani przewóz wszystkich wysokogabarytowych elementów wyposażenia.

Kiedy warto zdecydować się na transport mebli?

Nasza usługa jest świetnym rozwiązaniem nie tylko w sytuacji, gdy kupujemy nowe meble. Świetnie się sprawdza również podczas przeprowadzek lub zakupu sprzętów używanych. Współpraca z nami to świetne rozwiązanie, ponieważ najwięcej trudności podczas przeprowadzki sprawia zazwyczaj transport mebli. Oferta naszej firmy może stanowić doskonałe rozwiązanie dla wielu osób, znacznie usprawniając przeprowadzkę lub pojedynczy transport. Jest skierowana do wszystkich, którym zależy na tanim, a jednocześnie bezpiecznym i sprawnym przewozie wyposażenia.

Usługi zaprojektowane, by zapewnić satysfakcję klientom

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientów. Właśnie dlatego swoje usługi opracowaliśmy w taki sposób, by w jak największym stopniu sprostać ich indywidualnym potrzebom. Dysponujemy pojazdami umożliwiającymi transport wyposażenia na terenie Warszawy i nie tylko. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie podjąć się również przeprowadzek na terenie całej Polski. Nasze samochody są ładowne, a przy tym bezpieczne. Dzięki nim można zorganizować tani przewóz mebli różnego rodzaju, w tym nawet dużych gabarytowo i ciężkich obiektów. Swoją flotę skompletowaliśmy w taki sposób, by mogła sprostać potrzebom klientów dysponujących różną ilością mienia do przewiezienia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić im ekonomiczną obsługę, dopasowaną do konkretnej sytuacji.

Wykwalifikowany personel

Doskonale rozumiemy, że za sukcesem firmy przeprowadzkowej stoi nie tylko wykorzystywany sprzęt, ale przede wszystkim doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, którzy wszystkie zlecenia realizują w sposób profesjonalny oraz z należytą dokładnością i troską o powierzone meble. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy bez problemu znajdą wskazany przez Klienta adres i zagwarantują spokojną, bezpieczną jazdę.

Zadbamy także o to, aby wszystkie elementy wyposażenia nie ucierpiały podczas transportu doskonale wiemy, w jaki sposób zapakować nawet obiekty o niestandardowym kształcie czy wielkości. W celu zabezpieczenia stosujemy folie, kartony i inne, wytrzymałe akcesoria. Wszystko zostanie przeprowadzone w taki sposób, by realizacja usługi przebiegła sprawnie i bezproblemowo, a klient mógł cieszyć się nowym meblem lub błyskawicznym przebiegiem przeprowadzki.

Call Now Button