ul. Widawska 5, 01-494 Warszawa, E-mail: biuro@transpool.pl

Przeprowadzka przedsiębiorstwa to każdorazowo bardzo duże i skomplikowane przedsięwzięcie, które wymaga skoordynowanych działań wielu osób. Istotne jest bowiem, by wszystko przebiegło zgodnie z planem oraz zostało zrealizowane w sposób terminowy. Każde opóźnienia będą bowiem negatywnie wpływać na funkcjonowanie przedsiębiorstwa, a co za tym idzie powodować straty. Właśnie dlatego warto postawić na współpracę z profesjonalistami.

Przeprowadzka biura

Doskonale wiemy, że przeprowadzki biur wiążą się z komplikacjami w pracy, a niejednokrotnie nawet stresem u pracowników. Właśnie dlatego każdorazowo dbamy o to, by wszystko przebiegało sprawnie oraz terminowo, a przedsięwzięcie było jak możliwie najłatwiejszym przedsiębiorstwem.

Nasi pracownicy do każdego zlecenia podchodzą w sposób indywidualny, dbając o bezpieczeństwo wszystkich przewożonych przedmiotów oraz zapewnienie najwyższego komfortu obsługi. Chcąc jak najlepiej zadbać o potrzeby naszych klientów, przygotowaliśmy elastyczną ofertę, mogącą sprostać różnorodnym potrzebom. Jesteśmy w stanie przeprowadzić transport pojedynczych przedmiotów, dokumentacji, mebli, jak i przeprowadzkę całego biura. Oferujemy również kompleksową obsługę obejmującą na przykład pakowanie wszystkich transportowanych przedmiotów.

Zabezpieczenie i transport

Przeprowadzka firmy nie należy do łatwych zadań – wymaga przemyślanego planu i dobrej organizacji. Jednak już zrobienie pierwszego kroku może okazać się dość skomplikowane. Na szczęście do pomocy można wezwać nas! Sprawdź, czym zajmujemy się w ramach usługi dla biur. Oferujemy zabezpieczenie i transport:

  • Mebli biurowych

  • To właśnie meble należą do rzeczy, które sprawiają, że przeprowadzki firm – czy to w Warszawie, czy innych miastach – bywają żmudnym i nieprzyjemnym zadaniem. My robimy wszystko, aby to zmienić! Proponujemy pomoc przy przenoszeniu regałów, szaf, biurek oraz innych elementów wchodzących w skład wyposażenia pomieszczeń biurowych. Następnie odpowiednio zabezpieczamy je na czas transportu, a następnie ustawiamy w miejscu docelowym. Dzięki nam meble oraz akcesoria można przewieźć wygodne, szybko i terminowo.

  • Dokumentów

  • Nie mniej istotne co pozostałe elementy wyposażenia. Dokumenty wymagają odpowiedniego zabezpieczenia na czas przeprowadzki biura. W trakcie niewłaściwie zorganizowanych przenosin często dochodzi do ich zagubienia lub zniszczenia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby akta i dokumenty firmy zostały wstępnie właściwie przechowywane podczas transportu, aby dotarły do miejsca docelowego bez żadnego uszczerbku.

  • Sprzętu biurowego

  • Przeprowadzki dla firm są o wiele bardziej wymagające głównie ze względu na konieczność przewiezienia sporej ilości sprzętu komputerowego, których biura są pełne. Jak się do tego dobrze przygotować? Niezliczona ilość kabli oraz urządzeń może przyprawić o ból głowy. I tu przychodzimy z pomocą. Doradzamy, w jaki sposób przygotować sprzęt do transportu. Dobrze zabezpieczamy komputery i inne akcesoria na czas przewozu, a następnie wnosimy wszystko na nowe miejsce tak, aby wszystko było gotowe do ponownego podłączenia przez IT.

  • Sejfów

  • Wiele biur nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania bez dostępu do sejfów. Kasy pancerne mogą mieć różne wielkości, ich wspólną cechą jest jednak to, że są dość ciężkie, a przez to trudne do przeniesienia w nowe miejsce. To wręcz doskonała okazja, aby skorzystać z usług przeprowadzkowych i jednocześnie zadbać o to, aby tak nieporęczny, a przy tym cenny ładunek przewieźć bez żadnych problemów.

Relokacja między oddziałami

Nie każda usługa wiąże się z przenoszeniem firmy do nowego miejsca. Bardzo często konieczne jest przetransportowanie części rzeczy do innej firmy. W takich sytuacjach pomocna może się okazać nasza usługa relokacji między oddziałami. Jesteśmy w stanie przetransportować dokumentację, sprzęt, meble lub nawet całe archiwum albo inne, dowolne przedmioty.

Dlaczego my?

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy podejmują się zarówno kompleksowych usług przeprowadzonych, obejmujących relokację wszystkich elementów wyposażenia biura, jak i transport dokumentacji i pojedynczych elementów wyposażenia czy kompleksowe relokacje między oddziałami. Szukając profesjonalnej, wyspecjalizowanej firmy warto skontaktować się z nami.

Planujesz przeprowadzkę firmy?

Call Now Button