ul. Widawska 5, 01-494 Warszawa, E-mail: biuro@transpool.pl

Flota samochodów transportowych

Firma TRANSPOOL posiada flotę pojazdów o kubaturze umożliwiającej przewóz różnej wielkości towarów. Ponadto wszystkie auta wyposażone są w materiały zabezpieczające, tj. pasy mocujące, gąbki, przekładki tekturowe. Zapewniamy także wózki transportowe, które dobierane są indywidualnie do zlecenia. Na życzenie Klienta możemy zaopatrzyć pojazd (za dodatkową opłatą) w materiały pakowe, jak kartony, folia bąbelkowa, folia stretch. Dzięki temu możemy realizować bardzo zróżnicowane zlecenia w sposób profesjonalny i zgodny z obowiązującymi przepisami.

iveco transport
Iveco Daily

Gwarantujemy bezpieczny transport ładunków pojazdem dopasowanym do charakteru zlecenia oraz zaopatrzonym w system monitoringu GPS. Tego rodzaju rozwiązania znajdują się w każdym naszym samochodzie, co pozwala nadzorować przebieg pracy kierowców.

Fiat Ducato

Mając na uwadze jak najlepsze standardy realizacji dobieramy auto pod kątem przede wszystkim ładowności oraz kubatury. Świadczymy usługi głównie na terenie Warszawy, ale realizujemy także transport krajowy. 

Volkswagen LT
Volkswagen LT

W naszej flocie znajdują się pojazdy o następujących wymiarach:

  • Iveco Daily – z windą załadowczą o udźwigu 750 kg w zabudowie kontenerowej; na wyposażeniu auta znajduje się wózek paletowy; wymiary przestrzeni ładunkowej: 4,20 dł. 2,10 szer. 2,20 wys.
  • Volkswagen LT – z windą załadowczą o udźwigu 750 kg w zabudowie kontenerowej; na wyposażeniu auta znajduje się wózek paletowy; wymiary przestrzeni ładunkowej: 4,20 dł. 2,10 szer. 2,20 wys.
  • Fiat Ducato – wymiary przestrzeni ładunkowej 3,70 dł. 1,80 szer. 1,80 wys.
  • Fiat Ducato – wymiary przestrzeni ładunkowej 3,0 dł. 1,80 szer. 1,80 wys.
Call Now Button