ul. Widawska 5, 01-494 Warszawa, E-mail: biuro@transpool.pl

Taxi bagażowe to usługa, która może okazać się pomocna w wielu sytuacjach. Nasza firma realizuje ją najtaniej, jak to tylko możliwe.

Niestety nie wszystko można przewidzieć. Bardzo często zdarza się tak, że przeprowadzka lub przewóz pojedynczych, wysokogabarytowych mebli, urządzeń lub innych towarów bywa problematyczna. W takiej sytuacji warto zwrócić się do nas. Pomagamy w nagłych sytuacjach! Oferujemy niemal natychmiastowy przewóz towarów. Oczywiście niesiemy pomoc również w przypadku zaplanowanych przedsięwzięć.

Taxi bagażowa – dla kogo dedykowana jest nasza oferta?

Bardzo chętnie współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami. Możemy przewieźć np. zakupione meble, zarówno nowe, jak i używane, pomóc przewieźć sprzęty z mieszkania np. na teren ogródka działkowego czy do nowego domu lub przetransportować maszyny i wyposażenie należące do firmy. Nasza ofertę zaprojektowaliśmy w taki sposób, by była elastyczna i mogła nieść pomoc różnorodnym klientom w wielu sytuacjach, a przy tym usługa była możliwie najtańsza.

Rozumiemy, że zależy Ci na czasie

Bardzo często czas nagli i bardzo ważne, by całe przedsięwzięcie było przeprowadzone jak najszybciej. Jako taxi bagażowe zjawiamy się w krótkim czasie we wskazanym przez klientów miejscu i pomagamy przewieźć kłopotliwy ładunek. Z naszej usługi obejmującej przewozy bagażowe korzystają osoby, które zakupiły meble, sprzęt elektroniczny lub inne wielkogabarytowe przedmioty, nie mieszczące się do ich auta. Oczywistym jest, że chcą, by jak najszybciej odebrać od nich towar i przewieźć w miejsce docelowe.

Podobnie sytuacja wygląd w przypadku klientów biznesowych. W sytuacji, gdy kupowane lub przewożone jest wyposażenie firmy, każda stracona minuta może wpłynąć na zmniejszenie zysków. Właśnie dlatego tak istotne, by transport przebiegł tak sprawnie, jak to tylko możliwe.

Najtańsze przewozy ładunków na terenie Warszawy i w okolicy – postaw na nasze taksówki bagażowe!

Jeśli musisz przewieźć wysokogabarytowy ładunek, nie musisz szukać wśród znajomych pomocy, ani też przeszukiwać Internetu w poszukiwaniu taniego wynajmu przyczepek. Wystarczy, że zadzwonisz do nas i wezwiesz taxi bagażowe. Nasi pracownicy to doświadczeni, przeszkoleni fachowcy, dzięki którym całe przedsięwzięcie przebiegnie sprawnie, a ładunek bezpiecznie dotrze na miejsce.

Pojawiamy się szybko i pomagamy w załadunku oraz rozładunku auta. Jesteśmy w stanie sprostać różnorodnym oczekiwaniom, dlatego dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów, której nie straszne jest przewożenie regałów, łóżek, fortepianów czy telewizorów z dużą rozpiętością ekranu. Mamy również wieloletnie doświadczenie, więc gwarantujemy, że Twój ładunek nie będzie w stanie nas zaskoczyć swoimi gabarytami, ani trudnością w przeniesieniu czy załadunku do auta.

Nasze taxi bagażowe przyjmuje zlecenia z Warszawy i okolic. Ceny ustalamy zawsze indywidualnie. Oferowane stawki sprawiają, że nasze usługi świadczymy najtaniej w okolicy.

Call Now Button