ul. Widawska 5, 01-494 Warszawa, E-mail: biuro@transpool.pl

Wszelkie targi, eventy czy imprezy firmowe to prawdziwe święto dla całej branży oraz ogromna okazja, by zaprezentować się i zaznaczyć swoje miejsce na rynku. Nic więc dziwnego, że większość firm przykłada do nich wielką wagę i przygotowuje widowiskowe prezentacje, wystawne stoiska oraz inne elementy, które mają przyciągnąć uwagę zgromadzonych. Z tego targi czy eventy branżowe to olbrzymie wyzwanie logistyczne dla każdej firmy, która planuje się na nich pokazać. Ponadto, nie każda firma dysponuje pojazdami, umożliwiającymi transport elementów stoiska czy części wystawy. Chcąc jak najbardziej uprościć całe przedsięwzięcie, warto skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów.

Transport i montaż stoisk targowych

Jako profesjonalna firma transportowa zatrudniamy kadrę doświadczonych pracowników i dysponujemy pojazdami umożlwiającymi przewóz wysokogabarytowych przedmiotów. Zajmujemy się transportem oraz montażem stoisk na konferencjach i innych wydarzeniach. Swoje usługi realizujemy w sposób kompleksowy. Możemy odebrać elementy konstrukcji z siedziby Twojej firmy, przewieźć je na miejsce wydarzenia, a następnie zmontować.

Obsługujemy eventy, konferencje i targi

Doskonale rozumiemy, że Twoja firma chce się pokazać i zrobić dobre wrażenie na potencjalnych klientach i chcemy Ci w tym pomóc. Niezależnie od tego czy organizujesz konferencję, bierzesz udział w wielkich, branżowych targach czy evencie innego typu, musisz postarać się, by wszystko przebiegło zgodnie z planem. Właśnie dlatego doskonałym pomysłem będzie skorzystanie z pomocy naszej firmy.

Z nami będziesz mieć pewność, że elementy konstrukcyjne Twojego stoiska dotrą na miejsce o czasie, a przez cały czas będą bezpieczne. Ponadto możesz być pewny, że wszystko zostanie dobrze zmontowane przez doświadczonych specjalistów. W ten sposób zyskasz pewność, że Twoja przestrzeń do prezentacji będzie dokładnie taka, jak być powinna. Pozostanie Ci tylko dobrze ją wykorzystać. Jeśli szukasz profesjonalnej firmy transportowej, czym prędzej skontaktuj się z nami.

Call Now Button