ul. Widawska 5, 01-494 Warsaw, E-mail: biuro@transpool.pl

Baggage taxi to określenie, które w pierwszej chwili może wywoływać niewielką konsternację. Nic w tym dziwnego, jest to stosunkowo nowy termin, który niektórym może być nieznany. Od tradycyjnych usług taksówek, różni się tym, że przewożeni nie są ludzie, a przedmioty, które do nich należą. Dzięki niej można wygodnie przetransportować różne rzeczy np. duże meble lub sprzęty o niestandardowym kształcie, które nie zmieszczą się do zwyczajnego samochodu. Jest to pomoc również dla osób, które nie mają własnego samochodu. Taka usługa jest zatem pomocna w wielu sytuacjach.

Kiedy warto skorzystać z usługi taxi bagażowego?

Jako doświadczona firma doskonale wiemy, że sytuacji, w których luggage taxi może okazać się pomocne jest naprawdę wiele. Usługa transportu bagażu może przydać się np. podczas przeprowadzki do nowego domu. Będzie również potrzebna dla osób, które kupiły nowe meble lub innego rodzaju wysokogabarytowe sprzęty i potrzebują pomocy w ich transporcie do domu. Taxi bagażowe to również świetne rozwiązanie w trakcie remontów, podczas przewozu np. ciężkiego sprzętu lub materiałów. Wielu naszych klientów to osoby, które nie posiadają auta lub z innych powodów nie są w stanie samodzielnie przewieźć ładunku.

Nasze usługi sprawdzają się nie tylko w przypadku klientów indywidualnych. Obsługujemy również przeprowadzki biur czy siedzib firm.

Zalety taxi bagażowego

Uniwersalność tego rozwiązania nie jest jego jedyną zaletą. Nasza usługa to również wielki komfort. Korzystając z naszych usług nie musisz martwić się dźwiganiem ciężkich mebli lub innych sprzętów. Wszystkim zajmą się doświadczeni fachowcy.

Współpraca z nami to także gwarancja bezpieczeństwa. Nasi pracownicy transportują wszystkie meble z należytą starannością i ostrożnością, dzięki czemu nie ma niebezpieczeństwa, że zostaną one zniszczone.

Usługa jest zamawiana na konkretną godzinę, a wszystko jest realizowane w sposób sprawny i bezproblemowy. Dzięki temu masz pewność, że wszystko potrwa tak krótko, jak to tylko możliwe.

Categories: Blog

Call Now Button