ul. Widawska 5, 01-494 Warsaw, E-mail: biuro@transpool.pl

Każda przeprowadzka oraz przewóz mebli wiąże się z pewnym stresem. Niezależnie od tego jak dobrze zabezpieczony zapakowany ładunek, każdy obawia się, że zostanie przypadkowo zniszczony. Chociaż do końca nie można uspokoić nerwów, chcąc je zmniejszyć, należy je odpowiednio zabezpieczyć. Tylko wtedy przewóz mebli będzie bezpieczny. Właśnie dlatego warto skorzystać z kilku poniższych porad.

Transport mebli – jak prawidłowo zabezpieczyć ładunek?

Miejmy na uwadze, że wszystkie przedmioty będą wielokrotnie podnoszone, przenoszone oraz stawiane na różnych powierzchniach. Pojawia się wiele niebezpiecznych sytuacji, które będą mogły doprowadzić do ich uszkodzenia. Właśnie dlatego należy pamiętać o odpowiednim pakowaniu.

Pamiętajmy o tym, że przewożone meble muszą być puste. Istotne jest nie tylko wyjęcie z nich wszystkich rzeczy, ale także demontaż szuflad i pólek. Wszystko, co potencjalnie może przemieszczać się wewnątrz, może potencjalnie spowodować uszkodzenia w trakcie transportu.

Wiele osób zapomina o zabezpieczeniu spodu mebli. Jest to bardzo istotny błąd. Źle zabezpieczone przedmioty mogą się porysować podczas transportu lub być stawiane na ziemi czy trawie, co narazi je na na wilgoć. Właśnie dlatego należy pamiętać, by zabezpieczać je również od spodu.

Zadbaj o odpowiednie materiały do pakowania na czas transportu

Żadna paczka nie zostanie poprawnie zapakowana, jeśli nie wykorzystamy do tego celu odpowiednio dobranych materiałów. Dla mniejszych rzeczy bardzo istotne będą stanowiły pudła tekturowe i kartony. Bardzo wazne jest także owinięcie wszystkich rzeczy folią stretch lub bąbelkową, albo zabezpieczenie styropianem. Do oklejenia wszystkiego należy wykorzystać odpowiednio mocną taśmę.

Skorzystaj z pomocy profesjonalistów

Nasza firma zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy swoje obowiązku realizują z należytą ostrożnością oraz troską o wszystkie ładunki. Możesz im zaufać, wiedząc, że Twoje rzeczy będą bezpieczne w ich rękach. Właśnie dlatego, jeśli planujesz transport mebli na terenie Warszawy, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Categories: Blog

Call Now Button