ul. Widawska 5, 01-494 Warsaw, E-mail: biuro@transpool.pl

Aby mógł się odbyć koncert plenerowy największych polskich i zagranicznych artystów, niezbędna jest realizacja zróżnicowanych zadań logistycznych. Każde z nich może się okazać prawdziwym wyzwaniem i trudną do przeskoczenia przeszkodą, o ile tylko jego wykonawca nie ma odpowiedniego doświadczenia bądź nie dysponuje specjalistycznym sprzętem. Zarówno w przypadku wydarzeń najwyższej rangi, jak i tych o bardziej lokalnym znaczeniu, dobrze jest więc postawić na sprawdzone rozwiązania.

Korzystając z usług firmy Transpool, nie musisz się obawiać, że organizowane przez Ciebie wydarzenie przebiegnie w sposób odmienny od założonego wcześniej planu. Zdążyliśmy już sobie wyrobić renomę w branży, więc jeżeli zależy Ci na tym, aby przewóz zaopatrzenia imprezy przeprowadzony został bez jakichkolwiek komplikacji, najlepiej zrobisz kontaktując się z nami. Działaliśmy już przy wielu znanych festiwalach w całym kraju, niestraszny nam zatem transport i obsługa eventu, w którym wezmą udział nawet dziesiątki tysięcy osób!

Profesjonalny transport eventu skrojony na miarę Twoich potrzeb

Docieramy wszędzie, gdzie tylko potrzebne jest przewiezienie różnego rodzaju zaopatrzenia imprezy. Bezpośrednio na miejsce zaplanowanego wydarzenia dostarczamy ciężki sprzęt nagłośnieniowy i pozostałe wyposażenie niezbędne do organizacji każdego koncertu plenerowego. Usługi naszej firmy obejmują także oczywiście transport sprzętu na eventy lokalne oraz wszelkiego rodzaju stoiska promocyjne. Bardzo dobrze znamy się na montażu i demontażu stref barowych oraz stref chillout, a także VIP-roomów. Możemy również w bezpieczny sposób przewieźć inne zaopatrzenie imprezy, np. artykuły oświetleniowe. Jak widzisz, do kwestii transportu wyposażenia eventowego podchodzimy w naprawdę kompleksowy sposób!

Twój zaufany partner w obszarze przewozu zaopatrzenia imprezowego

Zaufali nam już najwięksi organizatorzy w tym kraju – na koncie mamy realizacje zadań transportowych na takie eventy, jak choćby Orange Warsaw Festiwal. Dołącz do zadowolonych Klientów naszej firmy, skorzystaj z wieloletniego doświadczenia ekipy Transpool przy przewozie zaopatrzenia na imprezy odbywające się na terenie całego kraju!

Call Now Button