ul. Widawska 5, 01-494 Warsaw, E-mail: biuro@transpool.pl

Przeprowadzka przedsiębiorstwa to każdorazowo bardzo duże i skomplikowane przedsięwzięcie, które wymaga skoordynowanych działań wielu osób. Istotne jest bowiem, by wszystko przebiegło zgodnie z planem oraz zostało zrealizowane w sposób terminowy. Każde opóźnienia będą bowiem negatywnie wpływać na funkcjonowanie przedsiębiorstwa, a co za tym idzie powodować straty. Właśnie dlatego warto postawić na współpracę z profesjonalistami.

Przeprowadzka biura

Doskonale wiemy, że przeprowadzki biur wiążą się z komplikacjami w pracy, a niejednokrotnie nawet stresem u pracowników. Właśnie dlatego każdorazowo dbamy o to, by wszystko przebiegało sprawnie oraz terminowo, a przedsięwzięcie było jak możliwie najłatwiejszym przedsiębiorstwem.

Nasi pracownicy do każdego zlecenia podchodzą w sposób indywidualny, dbając o bezpieczeństwo wszystkich przewożonych przedmiotów oraz zapewnienie najwyższego komfortu obsługi. Chcąc jak najlepiej zadbać o potrzeby naszych klientów, przygotowaliśmy elastyczną ofertę, mogącą sprostać różnorodnym potrzebom. Jesteśmy w stanie przeprowadzić transport pojedynczych przedmiotów, dokumentacji, mebli, jak i przeprowadzkę całego biura. Oferujemy również kompleksową obsługę obejmującą na przykład pakowanie wszystkich transportowanych przedmiotów.

Relokacja między oddziałami

Nie każda usługa wiąże się z przenoszeniem firmy do nowego miejsca. Bardzo często konieczne jest przetransportowanie części rzeczy do innej firmy. W takich sytuacjach pomocna może się okazać nasza usługa relokacji między oddziałami. Jesteśmy w stanie przetransportować dokumentację, sprzęt, meble lub nawet całe archiwum albo inne, dowolne przedmioty.

Dlaczego my?

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy podejmują się zarówno kompleksowych usług przeprowadzonych, obejmujących relokację wszystkich elementów wyposażenia biura, jak i transport dokumentacji i pojedynczych elementów wyposażenia czy kompleksowe relokacje między oddziałami. Szukając profesjonalnej, wyspecjalizowanej firmy warto skontaktować się z nami.

Planujesz przeprowadzkę firmy?

Call Now Button