ul. Widawska 5, 01-494 Warsaw, E-mail: biuro@transpool.pl

Transpool jest firmą przewozową, działającą w sposób profesjonalny oraz dostępny dla Klientów 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Funkcjonujemy zarówno w Warszawie, jak i na terenie całego kraju. I nasza dostępność czasowa, i teren, na którym wykonujemy transporty, powodują, że ufa nam coraz więcej Klientów z różnych zakątków Polski. To jednak nie wszystko – czymś, co nas wyróżnia, jest również obszerna, skrojona na miarę potrzeb naszych Klientów, oferta przewozowa. Jesteśmy firmą, która od początku powstania realizuje się na kilku obszarach związanych z transportem.


Transport stricte

Specjalizujemy się bezpośrednio w transporcie już od wielu lat. Zdobyliśmy niezbędną praktykę, jak i bogate doświadczenie, które sprawiają, że wypracowany standard naszych usług jest na bardzo wysokim poziomie. Transportujemy na terenie stolicy, jak i w okolicach. Polecamy z naszej strony transport pojedynczych przedmiotów, bagaży, mebli czy też artykułów gospodarstwa domowego. Niedrogo, zawsze szybko i sprawnie, realizujemy usługi w oparciu o profesjonalną flotę pojazdów, dających przede wszystkim komfort i wygodę. Wiemy, jak zabezpieczyć i przewieźć nawet najdelikatniejsze towary tak, aby dotarły do celu bez ich naruszenia.


Moving

Usprawniamy przeprowadzki w sposób wypracowany latami. Zabezpieczamy bagaże i meble solidnie, w taki sposób, aby znalazły się u celu bez szwanku. Przewozimy mienie Klientom indywidualnym i firmom – nie tylko w stolicy, bo oferujemy również przeprowadzki krajowe. Jeżeli nie chcecie Państwo odczuć przenosin, wówczas wybierzcie naszą firmę przewozową – naszym celem jest Państwa komfort podczas organizacji tego istotnego wydarzenia w życiu.


Furniture transportation

Komplementarną usługą firmy przewozowej Transpool jest również przewóz wielkich gabarytów, którymi najczęściej są meble. Co nas wyróżnia? Nie tylko dostarczamy meble, ale zajmujemy się także ich montażem oraz demontażem. Członkowie ekipy Transpool podchodzą do zleceń z profesjonalizmem, dlatego usługa ta jest tak kompleksowa.


Baggage taxi

Wyposażona w optymalne samochody flota firmy przewozowej Transpool pozwala na przewożenie mebli bądź sprzętów RTV i AGD, zakupionych przez Państwo w sklepie. W takim nagłym przypadku, zjawiamy się na miejscu szybko i równie sprawnie przewozimy bagaże do Państwa lokum. Bezproblemowo pomagamy również w lokacji tychże sprzętów w domu, mieszkaniu czy biurze.


Event technical support

Specjalizujemy się też w obsłudze technicznej eventów: festiwali, targów i konferencji. W naszej ofercie znajduje się zabudowa stoisk targowych, montaż stref barowych oraz meblowych: w wariantach VIP oraz chillout.

Categories: Blog

Call Now Button