ul. Widawska 5, 01-494 Warszawa, E-mail: biuro@transpool.pl

Przenosiny do nowego mieszkania lub domu to duże wyzwanie logistyczne. Pakowanie mebli, ubrań, bibelotów to tylko część wyzwań, jaka stoi przed domownikami. Na uwagę podczas przewożenia rzeczy zasługują urządzenia elektroniczne, bez których trudno dziś wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie w domowym zaciszu. Zastanawiasz się, jak zabezpieczyć sprzęt RTV podczas przeprowadzki? Co z urządzeniami AGD? Oto nasze porady!

Pakowanie sprzętu RTV i AGD – czego potrzebujesz?

By należycie zabezpieczyć sprzęt RTV i AGD na czas przeprowadzki, należy poznać kilka zasad. Część z nich dotyczy wszystkich urządzeń, z których korzystasz na co dzień w kuchni lub salonie. Co będzie potrzebne podczas pakowania wyposażenia RTV i AGD? By właściwie zabezpieczyć sprzęt, niezbędne są m.in: folia bąbelkowa i stretch, tekturowe pudełka, styropian, pianka izolująca. Zdecydowanie lepiej niż popularne worki sprawdzą się kilkuwarstwowe kartony – będą lepszą ochroną niż cienka warstwa plastiku.

Zabezpieczenie sprzętu AGD i RTV – o czym pamiętać?

Pakowanie przed przeprowadzką należy rozpocząć od odłączenia sprzętu RTV lub AGD z gniazdka i ewentualnych dopływów wody (w przypadku pralki lub zmywarki). Trzeba pamiętać o wyjęciu z urządzeń ruchomych elementów, które mogłyby wypaść lub uszkodzić się podczas przewozu. Dotyczy to szuflad zmywarki czy półek w lodówce. Wystarczy owinąć je folią, a po zakończonej przeprowadzce zamontować z powrotem na miejscu. Drzwiczki lodówki, piekarnika lub pralki muszą być szczelnie zamknięte. Należy dodatkowo zabezpieczyć je folią bąbelkową. Nawet niewielkie obicie może przyspieszyć ich proces rdzewienia.

Przewóz sprzętu AGD i RTV podczas przeprowadzki? Chętnie pomożemy!

Jeśli masz wątpliwości, jak właściwie zabezpieczyć telewizor, kuchenkę indukcyjną czy lodówkę na czas przeprowadzki, zwróć się o pomoc do firmy, która na co dzień zajmuje się takimi wyzwaniami. Trudne pod względem logistycznym może być także przewiezienie sprzętu AGD i RTV. Warto więc rozważyć usługi przedsiębiorstwa transportowego takiego jak nasze. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą.

Kategorie: Blog

Call Now Button