ul. Widawska 5, 01-494 Warszawa, E-mail: biuro@transpool.pl

To pytanie z pewnością zadaje sobie każdy organizator, niezależnie od tego, czy jego wydarzenie ma być skierowane jedynie do lokalnej społeczności, czy też do tysięcy osób z całego kraju. Na wstępie trzeba podkreślić, że najlepsze efekty uzyskamy wtedy, gdy powierzymy całą obsługę logistyczną i transport eventu jednej firmie. Pozwala to uniknąć całego szeregu nieporozumień komunikacyjnych, które w konsekwencji mogłyby prowadzić do opóźnień w realizacji poszczególnych zadań. To trochę jak w tym powiedzeniu „gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść” – jeżeli chcesz, aby przewóz zaopatrzenia imprezy wykonany był fachowo i bez niepotrzebnych komplikacji, lepiej powierzyć go jednemu, ale za to dobrze zgranemu zespołowi, a nie kilku firmom, które będą sobie wzajemnie wchodzić w paradę.

Czym kierować się przy wyborze firmy transportowej organizując event?

Najważniejsze czynniki, które koniecznie musisz wziąć pod uwagę, to:

  • udokumentowane (referencjami) doświadczenie w realizacji zróżnicowanych zadań obejmujących nie tylko sam przewóz zaopatrzenia imprezowego, ale również np. montaż i demontaż stoisk promocyjnych czy stref barowych.
  • możliwość dostosowania usług do indywidualnych potrzeb Klienta – transport sprzętu eventowego może wymagać działań ad hoc, np. w przypadku awarii niektórych urządzeń. Lepiej upewnić się, że firma zatrudniona do obsługi logistycznej w razie potrzeby zapewni nam szybką dostawę.
  • liczba i specyfikacja pojazdów na wyposażeniu – jeżeli interesuje nas przewóz zaopatrzenia imprezowego obejmujący elementy o niestandardowych wymiarach, warto sprawdzić, czy flota firmy będzie w stanie spełnić nasze oczekiwania.

Dobrym pomysłem jest ponadto weryfikacja czy firma, która ma być odpowiedzialna za zadania transportowe podczas eventu posiada certyfikat „Rzetelna Firma”. Jeżeli tak, zyskamy pewność, że mamy do czynienia z wiarygodnym zespołem, a firma nie posiada długów w KRD. Taki certyfikat to też podstawowa gwarancja, że firma nie wycofa się nagle z realizacji usług przewozu zaopatrzenia imprezy np. ze względu na ogłoszenie upadłości.

Jeżeli poszukujesz doświadczonego zespołu od transportu wyposażenia na eventy, który działa nie tylko w Warszawie i okolicach, wybierz Transpool. Realizujemy kompleksowe spektrum zadań związanych z przewozem zaopatrzenia imprezy w atrakcyjnych cenach.

Kategorie: BlogNews

Call Now Button