ul. Widawska 5, 01-494 Warszawa, E-mail: biuro@transpool.pl

Znalazłeś wymarzone cztery kąty? A może to twoja firma zmienia siedzibę? Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, czy reprezentujesz jakieś przedsiębiorstwo, chętnie pomożemy w zmianie lokalizacji – przewozie mebli i wyposażenia. Zastanawiasz się, jaka będzie cena przeprowadzki? Wpływa na nią kilka czynników – oto najważniejsze!

Odległość? Ma znaczenie!

Na cenę przeprowadzki wpływa przede wszystkim lokalizacja. Koszt wykonania usługi zależny jest od tego skąd, dokąd się przeprowadzasz i jaką drogę musimy pokonać, by dojechać pod konkretny adres. Długość trasy jest uwzględniania w liczbie kilometrów, jakie mamy do pokonania i w zależności od tego, ustalana jest cena.

Podczas przeprowadzki zajmujemy się także zabezpieczaniem mebli i ważnych dla właścicieli przedmiotów, które przewozimy specjalnymi samochodami. W przypadku transportowania firmowego mienia, zabezpieczamy sprzęt elektroniczny. Dbamy o to, by podczas transportu nie doszło do uszkodzenia twojej własności. Wiemy, jak wykorzystywać w tym celu specjalne akcesoria, które ochronią nawet ruchome elementy. To również wpływa na wzrost kosztów, ale chyba warto wydać więcej, by mieć pewność, że rzeczy będą bezpieczne, prawda?

Zadbamy o bezpieczeństwo i szybką realizację usługi

Liczba rzeczy do przewiezienia, wysokie piętro, brak windy, trudności z miejscem parkingowym – czynników wpływających na cenę przeprowadzki jest sporo. Chcąc świadczyć usługi najwyższej jakości, musimy brać pod uwagę każdą okoliczność, która może mieć wpływ na naszą pracę. Cena transportu rzeczy nie jest zatem stała. Inną kwotę zapłacą właściciele dwupokojowego mieszkania, którzy przenoszą się za miasto, inną właściciele dużej firmy. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, czy przedsiębiorcą, wysokość stawki poznasz przed rozpoczęciem transportu. Dzięki temu wcześniej przygotujesz się do przeprowadzkowego wydatku.

Przeprowadź się razem z nami!

Przeprowadzka to ważny i jednocześnie trudny moment w życiu każdego z nas. Chętnie pomożemy ci w tym wyzwaniu logistycznym – usługi świadczymy nie tylko w Warszawie, ale i na terenie całej Polski. Zabezpieczymy meble i dostarczymy je pod wskazany adres specjalnie przygotowanym do tego samochodem. Nie potrzebujesz wsparcia w przewozie wyposażenia? Pod wskazany adres dostarczymy więc twoje bagaże z ubraniami i drobiazgami. Zapraszamy do kontaktu, przedstawimy koszt transportu.

Kategorie: Blog

Call Now Button