ul. Widawska 5, 01-494 Warsaw, E-mail: biuro@transpool.pl

Nowy dom, nowe mieszkanie… Wielu z nas z niecierpliwością odlicza dni do zmiany adresu. Zanim jednak na dobre rozgościmy się w pokojach, a kuchnię wypełni aromat pysznego jedzenia, przed nami wyjmowanie ubrań, elementów wyposażenia, drobiazgów z toreb, pudeł i worków. Rozpakowywanie po przeprowadzce to ostatni i najtrudniejszy etap przenosin do nowego lokum. Jak uczynić go prostszym i przyjemniejszym?

Rozpakowanie zacznij od… dobrego pakowania

Jak rozpakować się po przeprowadzce? Wiele zależy od tego, jak zapakujesz swoje rzeczy – meble i to, co zajmie w nich kolejne półki oraz szuflady. Warto układać je pokojami i dokładnie opisywać pudełka. “Ubrania Maciek” czy “Zabawki Julki” sprawią, że już na etapie wyjmowania bagażu z samochodu, będziesz wiedzieć, do którego pomieszczenia nosić opakowania. Rozpakowywanie należy rozpocząć od posprzątania pokoju. To czynność, którą trzeba wykonać jeszcze przed wnoszeniem rzeczy. Umycie okna, podłogi, odkurzenie dywanów – gwarantujemy, że przyjemniej i szybciej można rozpakować się w czystym pomieszczeniu.

Zacznij od tego, co najbardziej potrzebujesz

Rozpakować się po przeprowadzce nie oznacza wyjąć wszystkich rzeczy od razu. Warto zacząć od tych najpotrzebniejszych. Jeśli posiadasz dużo rzeczy, mało prawdopodobne, że rozpakowywanie się zajmie tylko jedno popołudnie i wieczór. Wyjmowanie zacznij od tego, czego najbardziej potrzebujesz – ubrania na zmianę, naczynia and kosmetyki na pewno będą na tej liście. W przypadku kosmetyków i niewielkiej w stosunku do wielkości innych pomieszczeń łazienki, można rozważyć rozpakowywanie wszystkiego, co znajdzie się w pomieszczeniu kąpielowym. W porównaniu z wyposażeniem salonu czy pokoju dziecięcego rzeczy do wyjęcia będzie zdecydowanie mniej.

Przeprowadzka z meblami – zadbaj o porządek we wnoszeniu sprzętów

By sprawnie rozpakować się po przeprowadzce, warto mieć już gotowe meble, które czekają na wypełnienie ubraniami, naczyniami czy bibelotami. Jeśli wprowadzasz się do domu z nowym wyposażeniem, pewnie szafy, regały i szafki są już złożone. Jeśli przewozisz meble ze starego mieszkania, dla sprawnego rozpakowywania się, warto poprosić firmę transportową o wnoszenie wyposażenia do konkretnych pomieszczeń. Kiedy szafa stanie na swoim miejscu, i ty szybciej będziesz mógł rozpakować rzeczy. Jako firma transportowa gwarantujemy pomoc w noszeniu bagaży i mebli do wskazanych przez ciebie pokoi. Z nami przeprowadzka przebiegnie szybciej i efektywniej!

Categories: Blog

Call Now Button