ul. Widawska 5, 01-494 Warsaw, E-mail: biuro@transpool.pl

Czas zacząć pakowanie? Nie chodzi jednak o urlop, a przeprowadzkę. Na samą myśl o przygotowaniach do zmiany mieszkania lub biura kręci ci się w głowie? Weź głęboki oddech, a następnie skorzystaj z naszego poradnika. Podpowiadamy, jak szybko się przeprowadzić, a na dodatek zrobić to tak, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Jak się przeprowadzić? Praktyczne wskazówki

Przygotowanie do przeprowadzki warto rozpocząć od zrobienia planu zadań do wykonania. Pakowanie dobrze jest zacząć od przedmiotów, po które sięgasz rzadko lub prawie wcale. Dzięki temu cały proces przenosin minie szybko, a do tego będziesz mógł zacząć pracę dużo wcześniej. Odznaczaj kolejne punkty z listy, na koniec zostawiając najpotrzebniejsze rzeczy oraz takie, których nie chcesz zawieruszyć wśród kartonów.

A skoro o kartonach mowa… przygotuj sobie pokaźną ilość tektury. Kartony to najtańsze i zarazem najwygodniejsze rozwiązanie, które znacznie ułatwia przeprowadzkę – a dokładniej szybki proces układania i pakowania przedmiotów. Zmieścisz w nich ubrania, książki, naczynia, sprzęty, a także inne drobiazgi. Kartony pomogą też w tematycznej segregacji twojej własności. Podpisz je, a z pewnością się w nich nie zagubisz.

O czym jeszcze warto pamiętać? Przygotuj sobie tzw. bagaż podręczny. Włóż do niego to wszystko, co warto mieć przy sobie tuż po przeprowadzce w nowe miejsce. Nie chcesz przecież tracić całego dnia na szukanie dowodu osobistego, ładowarki do telefonu czy ulubionego kubka, prawda? Przydadzą ci się też takie akcesoria, jak ręczniki papierowe czy worki na śmieci – gdybyś od razu po przeprowadzce chciał szybko zabrać się za porządki.

Transpool – twoje usługi transportowe

Wszystko jest już przygotowane do przeprowadzki? Najwyższa pora, aby pomyśleć o wsparciu logistycznym! Skontaktuj się z nami, a pomożemy w przetransportowaniu wszystkich rzeczy w nowe miejsce. Zapewniamy szybki i tani przewóz na terenie Warszawy. Ułatwimy ci to zadanie – z doświadczenia wiemy, jak niewdzięczne i trudne wydaje się na początku. Nie zostawimy cię z tym jednak samego. Bez względu na to, czy chcesz przetransportować cały swój dobytek do innego mieszkania, czy może przenosisz się z jednego biura do drugiego: możesz liczyć na Transpool!

Categories: Blog

Call Now Button