ul. Widawska 5, 01-494 Warsaw, E-mail: biuro@transpool.pl

Zmiana miejsca zamieszkania nie wydaje się tak skomplikowanym przedsięwzięciem jak przeprowadzka całej firmy. W trakcie planowania przenosin biura mogą pojawić się problemy logistyczne związane z prawidłowym zabezpieczeniem wyposażenia elektronicznego. Jak zadbać o sprzęt, aby nie uszkodzić go w trakcie transportu?

Przeprowadzka biura – najważniejsza jest dobra koordynacja

Naczelną zasadą, dzięki której przeprowadzki firm są w ogóle możliwe, jest… dobry plan. Brzmi to banalnie, ale z doświadczenia wiemy, jak często zdarza się o tym zapominać. Przeniesienie biura w nowe miejsce wymaga skoordynowanych działań u wielu osób. Wyposażenie elektroniczne na czas przeprowadzki należy zabezpieczyć z dwóch względów: dla ochrony urządzeń przed ewentualnym uszkodzeniem oraz dla łatwego zainstalowania sprzętu biurowego w nowym miejscu.

Jak przygotować sprzęt do przeprowadzki?

W pierwszej kolejności należy zrobić listę wszystkich urządzeń, aby o niczym nie zapomnieć. Organizację ułatwi znakowanie sprzętów biurowych — dzięki temu trafią one do odpowiednich pudełek. Dla pewności każdy element należy odłączyć od urządzenia głównego.

Pamiętaj o prawidłowym zabezpieczeniu urządzeń przed działaniem czynników z zewnątrz. W tym celu sięgnij po kartony z usztywnionym lub zaklejonym spodem. Do tego rozważ zastosowanie wypełnienia, które unieruchomi przewożony sprzęt biurowy, na przykład ze styropianu, folii bąbelkowej, papieru do pakowania, a nawet starych gazet. Ostatni etap, czyli układanie elektroniki w samochodzie firmy przeprowadzkowej, możesz pozostawić fachowcom.

Transpool: usługi transportowe na terenie Warszawy i okolic

Przeprowadzki biur bywają skomplikowane, ale nie niemożliwe do wykonania. Jeśli przedsięwzięcie ma się udać, warto skorzystać z pomocy specjalistów — czyli nas!

We offer profesjonalne przeprowadzki firm na terenie Warszawy. Dbamy o sprawną oraz terminową realizację zlecenia. Zapewniamy wysoki komfort obsługi, a do tego we właściwy sposób pomagamy w zabezpieczeniu sprzętu biurowego przed uszkodzeniem lub zagubieniem podczas transportu.

Zachęcamy do kontaktu i poznania szczegółów oferty dla firm!

Categories: Blog

Call Now Button