ul. Widawska 5, 01-494 Warsaw, E-mail: biuro@transpool.pl

Bez względu na to, czy zamierzasz zaprezentować swoją firmę od najlepszej strony na targach branżowych czy planujesz konferencję naukową lub koncert, w którym weźmie udział tysiące osób, kluczem do sukcesu jest skrupulatne przygotowanie logistyczne. Z dzisiejszego artykułu dowiesz się jak zorganizować transport eventów, w tym wydarzeń sportowych, rozrywkowych i rekreacyjnych, a nawet szczególnie prestiżowych wystaw. Nasze wskazówki pozwolą Ci nie tylko zaoszczędzić czas i pieniądze, ale też właściwie zadbać o swój wizerunek w branży – tutaj najmniejsze komplikacje w przewozie scenografii na koncert nie przejdą niezauważone.

Organizacja transportu na targi, koncerty i wydarzenia rozrywkowe – jak zrobić to dobrze?

Najlepszym sposobem na uniknięcie uchybień i niepotrzebnych nerwów jest szczegółowy harmonogram. Już na kilka tygodni lub nawet miesięcy przed planowanym terminem targów branżowych, koncertu czy innego rodzaju eventu trzeba określić, komu powierzymy transport scenografii, montaż stoisk targowych czy przewóz wrażliwego na uszkodzenia oświetlenia. Zawsze warto mieć też przygotowany plan awaryjny – sytuacje losowe się zdarzają, a z doświadczenia przy organizacji wydarzeń kulturalnych oraz sportowych dobrze wiemy, że problemy uwielbiają wyskakiwać przed samym rozpoczęciem eventu lub już w jego trakcie.

Dlatego tak ogromne znaczenie ma płynna komunikacja przed, w trakcie oraz już po zakończeniu wydarzenia, gdy niezbędny jest np. demontaż stref chillout i scenografii. Tylko starannie wybrany partner odpowiedzialny za transport wyposażenia na targi i koncerty odciąży organizatora od zadań logistycznych i pozwoli mu się w pełni skupić się na tym co najważniejsze, czyli komforcie zarówno artystów, sportowców bądź prelegentów, jak i samych uczestników eventu.

Transpool – niezawodni fachowcy od obsługi logistycznej eventów

Jeżeli nie dysponujesz własnym zapleczem logistycznym, opłacalnym rozwiązaniem będzie powierzenie przewozu scenografii i pozostałego wyposażenia na eventy firmie zewnętrznej. Potrzebujesz rzetelnego partnera, którego specjalnością jest transport na koncerty, targi i inne wydarzenia odbywające się w całej Polsce? Wybierz Transpool!

Categories: Blog

Call Now Button