ul. Widawska 5, 01-494 Warsaw, E-mail: biuro@transpool.pl

Transpool to rzetelny partner logistyczny dla organizatorów wszelkiego rodzaju wydarzeń rozrywkowych, kulturalnych i sportowych. Kompleksowa obsługa konferencji i eventów dowolnej rangi – od tych mających znaczenie dla lokalnej społeczności, aż po koncerty gwiazd światowego formatu, na które czeka cała Polska – to dla nas chleb powszedni. Zastanawiasz się, w jaki sposób możemy odciążyć Cię jako organizatora przy transporcie scenografii i obsłudze technicznej imprez? Ten artykuł będzie dla Ciebie prawdziwą kopalnią przydatnych informacji.

Profesjonalna obsługa eventu – co możemy dla Ciebie zrobić?

Lista oferowanych przez nas usług jest długa. Specjalnością firmy Transpool jest w głównej mierze transport eventów. Przewozimy scenografię, produkty spożywcze, elementy stoisk targowych, oświetlenie, sprzęt nagłośnieniowy na konferencje itp. Operacje logistyczne przeprowadzamy od A do Z – począwszy od załadunku towaru, przez jego fachowe zabezpieczenie, aż po wyładunek i przeniesienie do miejsca docelowego. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i korzystamy z nowoczesnej floty pojazdów, w której skład wchodzą m.in. samochody dostawcze Iveco Daily i Volkswagen LT wyposażone w windę załadowczą o wysokim udźwigu oraz wózek paletowy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować sprawny i bezpieczny transport scenografii koncertowej czy delikatnych urządzeń na potrzeby konferencji.

Rola firmy Transpool przy organizacji wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych nie kończy się jednak na transporcie elementów scenografii oraz innego zaopatrzenia. Ważnym obszarem naszej działalności jest również obsługa techniczna imprezy. W zależności od eventu, przy którym akurat działamy, możemy zająć się choćby ustawieniem i podłączeniem sprzętu, z którego będą korzystać uczestnicy konferencji, a także jego bieżącą kontrolą techniczną. Klienci często zlecają nam ponadto montaż i demontaż stoisk targowych, stref barowych oraz chillout czy VIP-roomów. W razie potrzeby chętnie dbamy również o uzupełnianie niezbędnych materiałów.

Postaw na wieloletnie doświadczenie w transporcie i obsłudze technicznej eventów najwyższej rangi. Zaufaj zespołowi Transpool!

Categories: Blog

Call Now Button