ul. Widawska 5, 01-494 Warsaw, E-mail: biuro@transpool.pl

Informacja o konieczności przeniesienia biura w nowe miejsce spadła na Ciebie jak grom z nieba? A może musisz szybko przeprowadzić się do nowego mieszkania? Takie sytuacje są dość stresujące. Na szczęście możemy odjąć Ci część nerwów związanych z przeprowadzką i transportem rzeczy: luggage taxi to jedna z naszych usług, która została stworzona z myślą o Tobie i Twoich potrzebach.

Taxi bagażowe – pomocna usługa dla ceniących czas

Jak szybko spakować się do przeprowadzki? Przyda Ci się chwila na zrobienie sobie listy rzeczy do zabrania. Nieocenione okażą się wzmocnione worki na śmieci, do których można włożyć odzież i tekstylia. Kartony przydadzą się natomiast do zabezpieczenia większych i cięższych przedmiotów. To, co najważniejsze, trzymaj natomiast w poręcznej torbie – ważne, aby w ferworze prac nic się nie zgubiło. Kilka godzin i cały dobytek masz spakowany. Teraz potrzebujesz jeszcze solidnego wsparcia fachowców.

Usługi przeprowadzkowe w dobrej cenie

Jeśli dodatkowo zależy Ci na czasie lub do przewiezienia masz wielkogabarytowe przedmioty, skorzystaj z taxi bagażowego. Szybka przeprowadzka przeznaczona jest zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych potrzebujących wsparcia przy transporcie sprzętu, mebli czy innych przedmiotów o niestandardowych wymiarach (i nie tylko).

Baggage taxi to rozwiązanie także dla osób, które stanęły przed problemem przewiezienia gabarytów spod sklepu. Nowy sprzęt AGD lub zestaw mebli nie mieszczą się do auta? Właśnie zorientowałeś się, że nie masz jak przetransportować towaru w nowe miejsce? Zamiast kombinować, lepiej skorzystać z profesjonalnej pomocy! Przyjedziemy na miejsce, pomożemy z załadunkiem i dowieziemy przedmioty pod wskazany adres.

Szybka przeprowadzka? Jak najbardziej!

Teraz wiesz, że sprawne i szybkie przeprowadzki są możliwe! Wystarczy skorzystać z taksówki bagażowej. Dzięki niej można uniknąć wielu niedogodności związanych z przenosinami w nowe miejsce. Jeśli zależy Ci na czasie, profesjonalne taxi jest wręcz wskazane!

Categories: Blog

Call Now Button